Yapı Kredi Hizmetleri Direk Bağlanma (2020)


Yapı Kredi Müşteri Hizmetleri  Numarası, Yapı Kredi Tel Nosu

Yapı Kredi müşteri hizmetleri tel numarası ile ilgili bilgileri sizlerle paylaştık. Yapı Kredi kullanıcıları tarafından yaşanan problemlerin en kısa sürede  çözülmesi için, kullanıcıların Yapı Kredi müşteri hizmetlerini araması gerekekiyor.
Yapı Kredi Müşteri Temsilcisi,Yapı Kredi Müşteri Temsilcisi 2020,yapı kredi müşteri temsilcisine direk bağlanma,
Yapı Kredi Müşteri Temsilcisi, Yapı Kredi Müşteri Temsilcisi 2020, yapı kredi müşteri temsilcisine direk bağlanma, 

Bireysel Müşteri İletişim Merkezi

444 0 444 / 0850 222 0 444 Bireysel Müşteri İletişim Merkezi ile şubeye gitmeden tüm bankacılık işlemlerinizi zahmetsiz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
Bireysel Müşteri İletişim Merkezi her zaman size bir telefon kadar uzak. Türkiye’nin her yerinden 444 0 444 / 0850 222 0 444’ü, yurtdışından ise 0850 222 0 444’ü arayarak bireysel hesap/kart ve İnternet Bankacılığınız hakkında 7 gün 24 saat konusunda uzman ekibimiz tarafından destek alabilirsiniz. Üstelik sabit telefondan şehir içi, GSM operatörlerinden kendi operatörü arası konuşma ücreti ile.

Bireysel Müşteri İletişim Merkezi üzerinden hangi işlemleri yapabilirim?


Sesli yanıt sistemi aracılığıyla; Hesaplarınızla ilgili bilgi alabilir, kredi kartı işlemlerinizi ve TL hesaplarınız arasında para aktarımlarını gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca döviz, borsa, repo ve diğer yatırım araçlarına ilişkin bilgilere günün 24 saati ulaşabilirsiniz. Ayrıca, Türkiye'de ilk kez bankamız tarafından sunulan Ses Tanıma sistemi ile gerçek zamanlı hisse senedi fiyatları - Gerçek zamanlı döviz kuru - Yatırım fonu fiyatları - Repo faiz oranları - Yerli ve yabancı para cinsinden vadeli mevduat faiz oranları bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Post a Comment

0 Comments

Güncel Zamunda Bittorrent Tracker Listesi

Close Menu