Apple, Resmi Olarak Yenilenmiş iPhone XS ve XS Max'i Satmaya Başladı

Apple, Resmi Olarak Yenilenmiş iPhone XS ve XS Max'i Satmaya Başladı

Apple tarafından resmi olarak yenilenmiş iPhone XS ve XS Max satın almak her zaman iyi bir seçenek olacağını düşünüyorum. Ve bugünden itibaren bu,yenilenmiş iPhone XS ve XS Max almak daha iyi bir şeçenek haline geldi peki ya eskisini gözden çıkarıp yenisini almanız daha mantıklı olucaktır.
ABD'deyseniz, yenilenmiş olanlardan birini doğrudan şirketin çevrimiçi mağazasından alabilirsiniz. Yenilenmiş iPhone XS , 64 GB depolama alanı ile 699 dolar. 256GB modeli istiyorsanız, fiyat 829 $, 512GB depolama alanına sahip olan ise 999 $ 'a sahip olabilir yalnız ülkemizde fiyatlar değişiklik gösterebilir.
Apple, Resmi Olarak Yenilenmiş iPhone XS ve XS Max'i Satmaya Başladı, iPhone XS , iPhone XS Max, TEKNOLOJİ,
Apple, Resmi Olarak Yenilenmiş iPhone XS ve XS Max'i Satmaya Başladı, iPhone XS , iPhone XS Max

Bunun yerine iPhone XS Max ile ilgileniyorsanız, 64GB model 799 $, 256GB olan model 929 $ ve 512GB sürümü 1.099 $ olarak fiyatlandırılıyor.
Her durumda, Eylül 2018'de piyasaya sürüldüklerinde fiyatlarına kıyasla 300 ila 350 dolar arasında tasarruf ediyorsunuz. Dahası, Apple, yenilenmiş tüm iPhone'ların yeni bir beyaz kutuda iyice denetlendiğini, test edildiğini, temizlendiğini ve yeniden paketlendiğini söylüyor , tüm kılavuz ve aksesuarlarla birlikte. Ayrıca yepyeni bir pil ve dış kasa ile elde edeceksiniz, yani bir yenileme ve yeni bir cihaz arasında ayrım yapmak temel olarak imkansızdır. Ama yenisini alın arkadaşlar yenisini .

Post a Comment

0 Comments

Güncel Zamunda Bittorrent Tracker Listesi

Close Menu