Apple Şubat Ayında Düşük Maliyetli iPhone 9 Üretimine başlayacak, duyuru Mart ayında geliyor

Apple Şubat Ayında Düşük Maliyetli iPhone 9 Üretimine başlayacak, duyuru Mart ayında geliyor

Apple, Bloomberg kaynaklarına göre aktarılan bilgi, düşük maliyetli iPhone 9'u Şubat ayında parçalarını bir araya getirmeye başlayacak ve Mart ayında ise resmiyet kazanacak.


İphone 9'un montajını Tayvan merkezli üretici olan Hon Hai Precision Industry (Foxconn), Pegatron Corp ve Winstron Corp arasında 3 e bölünmüşolucak.


Sızan bilgilerde, iPhone 9'un Touch ID ana ekran düğmesi, 4,7 inç ekran ve iPhone 11 ile eşleşen Apple A13 Bionic yonga seti ile iPhone 8'den ilham alan bir tasarıma sahip olacağı söyleniyor.Yalnız, düşük maliyetli iPhone 9'un gerçekten iPhone 8'den ilham alan bir tasarıma sahip olacağını home tuşu veya Face ID lehimize ihmal edip biraz daha uzun 5,4 inç ekrana sahip olacağı hakkında bir söylenti duyduk. 
Bu şekilde olması 2020'de daha mantıklı olurdu diye düşünüyoruz çünkü büyük ekranlı telefonlar daha moda olmaya başladı diye düşünüyoruz.

Apple Şubat ayında iPhone 9 üretimine başlayacak, resmi duyuru ise Mart ayında olucak.İphone kullanmak isteyip fiyatlar konusunda alamayan kullanıcılar içinde iphone deneyimle şansı sunacağını düşünüyor ve herkese şimdiden yenilenen iphone 9'u hayırlı olsun :) 

Post a Comment

0 Comments

Güncel Zamunda Bittorrent Tracker Listesi

Close Menu