En Kullanışlı Video Editleme Programları


Bu yazımızda uçuk kaçık programlardan değilde gerçekten video editlerken işinize yarıyacak 3 programdan bahsedeceğim.Her hangi bir öncelik sırası yapmadan tamamen kendi kullanımlarım sonucu kullanışlı bulduğum editleme programlarından bahsedeceğim.

 


1.Camtasia:Ben bu programı ilk editleme yapmaya başladığımda kullanmaya başlamıştım.Yeni başlıcak arkadaşlarıma editlemeyi öğrenmeye başlarken kullanmalarını tavsiye ederim, kolay bir arayüzü olduğu için başlangıç seviyesinde olan arkadaşlarımızın zorlanmadan basit anlamda video editlemerinde yardımcı olacağını düşünüyorum.
2.Edius:İleri seviye video editlemeyle uğraşan arkadaşlarımızın kullanmasını tavsiye ederim, bir çok effekt içeriği ile kullanıcılarına kolaylık sağlamaktadır.Ayrıca edius belgesel ve 4k tiyatro yapımları içinde kullanılmakta.

3.Adope Premier Pro:Kendiminde video editlerken kullanmış olduğum video programıdır özellikle  Youtube için video editlerken kullandığım video editleme programıdır,zengin efect içerikleri ile ve kolay arayüzü sayesinde istediğiniz düzenlemeyi kolayca ve en kısa sürede yapmanızı sağlamaktadır.Post a Comment

0 Comments

Güncel Zamunda Bittorrent Tracker Listesi

Close Menu