Realme C3 FCC'den Geçiyor Ve Lansmanı Yaklaşıyor

Realme'in yakında çıkarması beklenen C3 akıllı telefonu FCC'yi belgesini ve CE aldı. Yalnız Realme amiral gemisi incelemesini en yakın zamanda sizlere sunucaz şuanda fazla bilgimiz yok en kısa zaman yeni aldığımız bilgileri sizler ile paylaşıcam.
Ayrıca FCC belgesinin alınması da Realme C3  lansmanın da oldukça yakın olduğu anlamına geliyor.  Android 10 tabanlı  ColorOS 7 ile elimize ulaşması muhtemel  şirket son birkaç aydır özel kullanıcı arayüzünü birden fazla kez değiştirmiş. 

Son olarak da yukarıda gördüğümüz resimde, telefonun arkadan nasıl görüneceğine dair kaba bir fikrimiz oluşuyor ve muhtemelen üç kameraya sahip olacağını düşündürüyor çünkü resimde ki kamera çerçeve boyutunun uzunluğundan öyle düşündürüyor. Ve kameranın hemen yanında da bir parmak okuyucu yer alacağını görüyoruz.

 En kısa zamanda Realme C3 Amiral Gemisinin diğer özellikleri de elimize geçerse sizlere en kısa zaman da ulaştıracağız.Teknoloji ve Mobil Teknoloji Haberlerinden anında haberdar olmak isterseniz sitemizin en üstünde açılan ve sağ alt kısmında da çıkan zile tıklayarak abone ol derseniz sizleri sıkmadan günde 1 defa bildirim göndermek isteriz yorum yapmayı ve abone olmayı unutmayalım teşekkürler.

Post a Comment

0 Comments

Güncel Zamunda Bittorrent Tracker Listesi

Close Menu