Samsung Galaxy S20, Galaxy S20 + Adları Resmi Olarak Onaylandı

Samsung Galaxy S20, Galaxy S20 + Adları Resmi Olarak Onaylandı

Samsung,Samsung Galaxy S20, Galaxy S20 + Adları Resmi Olarak Onaylandı.Bugün SM-G980F / DS ve SM-G985F / DS kod adlarına sahip iki amiral gemisi , Galaxy S20 ve Galaxy S20 + isimleriyle  NBTC kuruluşu tarafından Tayland'da kullanım için onaylanmıştır .

Samsung Galaxy S20 ve Samsung Galaxy S20 + sertifikaları Samsung Galaxy S20 ve Samsung Galaxy S20 + sertifikaları  Samsung Galaxy S20 ve Samsung Galaxy S20 + sertifikalarıSamsung Galaxy S20 ve Samsung Galaxy S20 + sertifikaları Samsung Galaxy S20 ve Samsung Galaxy S20 + sertifikaları  Samsung Galaxy S20 ve Samsung Galaxy S20 + sertifikaları


Model numaraları önceki amiral gemileriyle uyumlu ve sondaki F harfi genellikle taşıyıcı kilitli olmayan uluslararası birimler için kullanılıyor. DS eklentisi ise Çift SIM anlamına geliyor, yalnız tüm telefonlar aynı anda iki kart kullanımına izin vermez.
Cihazlar Samsung Tayland tarafından onaylandı, yalnız sertifika Güney Kore'de üretildiğini bizlere gösteriyor . Ne yazık ki, NBTC gerçek özellikleri göstermiyor, ancak Infinity-O ekranlı Galaxy S20 ve Galaxy S20 +, ekranın 120 Hz yenileme hızı ve yeniden tasarlanmış kamerası ile görmeyi bekliyoruz.

Post a Comment

0 Comments

Güncel Zamunda Bittorrent Tracker Listesi

Close Menu