Samsung'un 5G özellikli Galaxy A51'i Geliyor

Samsung'un 5G özellikli Galaxy A51'i Geliyor

Samsung Galaxy A51 başarıyı sert bir görev haline getirmiştir. Galaxy A50 dünyanın her yerinde mevcuttu ve Samsung bunu ABD de dahil olmak üzere birden fazla pazarda sunmaya hevesli.
Samsung Galaxy A51, Samsung, Galaxy, A51, Samsung Galaxy A51 özellikleri, Samsung Galaxy A51 ne zaman çıkıcak,

Yakın tarihte alınan Wi-Fi Alliance sertifikası, A51'in eyalet yolunu açacağını açıkladı. Sertifika, cihazın SM-A515U model numarasını taşıyacağını ve sonunda ki “u” da  ABD (USA) cihazlarında bu model numarası olacağı gösteriyor. Daha fazla yazılım sızıntıları, telefonun AT&T, T-Mobile, Verizon ve Sprint aracılığıyla satılacağını gösteriyor.
Galaxy A51'in de Güney Kore'den başlayıp ve daha sonra diğer bölgelere de gönderilicek bir 5G versiyonunda yer aldığı söylentileri var.

Samsung'un 5G özellikli Galaxy A51'i ;

Samsung Galaxy A50 , 2019 yılında şirketin en çok satan şirketlerden  biriydi ve yakın zamanda piyasaya sürülen A51 ile ivme kazandırmak adına büyük umutlar besliyorlar Yeni bir gelişmeye göre Samsung, yakında Güney Kore pazarına girecek olan A51'in 5G versiyonunu getirmeye hazırlanıyor.
Samsung Galaxy A51, Samsung, Galaxy, A51, Samsung Galaxy A51 özellikleri, Samsung Galaxy A51 ne zaman çıkıcak,

Yeni cihazın SM-A516N model numarasıyla geldiği belirtiliyor. Yapı numarasının sonundaki “N”, Kore pazarı için 5G cihazlarının bu model numarası ile satılacağını ifade ediyor. 
Note10 (SM-N970F) ve Kore Note10 5G (SM-N971N) gibi cihazlarla daha önce Samsung'un benzer adlandırma stratejisini gördük . A51 5G için diğer tek ipucu 128GB depolama alanı ile gelmesi bekleniyor.

İki şirket olarak MediaTek yeni Dimensity 1000 5G veya 800 5G yonga seti ile gitme olasılığı da olduğunu bildirildi ortaklık müzakere ediliyor. Sadece bazı sertifikaların düzeltilmesi için beklememiz gerekecek.

Post a Comment

0 Comments

Güncel Zamunda Bittorrent Tracker Listesi

Close Menu