Turkcell 2020 Bedava İnternet

Turkcell 2020 Bedava İnternet
Merhaba arkadaşlar bu yeni yılda Türkcell bedava internet aslında hediye olan internetleri siz okuyucularımıza bildirmekten şeref duyuyoruz umarım bu yeni yılda bol bol gigabaytlar diliyorum.


Her Gol 100 MB 


Uygulamayı telefonuna indiren kullanıcılar paketlerine göre her hafta hatlarına tanımlanan ücretsiz Her Gol 100 MB kampanyasına katılma hakkı kazanır. Seçeceğiniz bir maçta o maçın atılan gol sayısı kadar haftalık 100 MB internet kazanırlar. Ücretsiz katılım hakları bittikten sonra ek hak elde etmek için mobil site ve uygulama üzerinden katılım sağlayan kişiler 3 TL karşılığında ek ücrete tabi tutulur. Maçta gol olmazsa minimum 100 MB haftalık internet alırlar. Maksimum limit 1000 MB'dir.
Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2020


Ülkemizdeki bir çok mobil hat kullananların en çok sıkıntı yaşadıkları konulardan bir tanesi operatörlerin verdikleri internetlerle ay sonunu getirememeleridir. Bu sebeple doya doya internete giremeyen kullanıcılar bazı uygulamalardan da faydalanamıyor.Şimdi  sizlere Turkcell bedava internet veren uygulamalar hakkında bilgiler vereceğiz.
Günümüz internet çağı olduğundan internet kullanımı da artık olmazsa olmaz araç olduğu için telekomünikasyonlarda müşterilerini mağdur etmemek için bir den çok yeni kampanya başlatmışlardır. Bu kampanyalarda kendi müşterilerine  bedava internet hizmeti sunmaktadır. Tarifenize ek paket almadan kolay bir şekilde bedava internet kullanabilirsiniz. Turkcell’de sizlere bedava internet kazanacağınız bir den fazla uygulama hizmete sunmuştur.  

Turkcell Hediye İnternet Veren Uygulamalar

Turkcell ile bedava internet hediye eden uygulamaları kullanarak anında bedava internet kazanabilirsiniz. 2018 yılında 50 GB’a kadar internet veren uygulamalar 2020 yılında da aynı şekilde hizmet vermektedir. Özellikle BİP uygulaması ile bir çok kanala abone olarak hediyeleri takip edebilirsiniz. Faturalı ve faturasız hat sahiplerine ayrım gözetmeksizin sizlere uygun kampanyalardan faydalanarak internet kazanabilirsiniz. İnternet paketiniz bitse dahi bu uygulamalardan kolayca internet kazanabiliyorsunuz.

Turkcell Hesabım Uygulaması ile Salla Kazan Bedava İnternet

En çok hediye internet veren uygulamalardan biri de salla kazan uygulamasıdır.  Haftada bir salla kazan uygulamasına girdikten sonra telefonunuzu sallayarak hediyeler kazanabilirsiniz. Bu internet kazanmak için çok basit bir yöntemdir. Sadece 2 dakika içinde ne kazandığınız size söylenecek ve anında hattınıza yüklenecektir. En çok internet veren bu uygulamadan ne kazandıysanız sadece o ürünü kullanabileceksiniz. Salla kazan ile her hafta internet kazanabilirsiniz.

Turkcell YAANİ Arama Motoru İle Bedava İnternet

Turkcell’in kendi arama motoru olan Yaani Arama motoru uygulamasını indiren her Turkcell abonesi bedava internet kazanma şansı yakalamaktadır. Bu uygulamayı kullandıkça bedava internet kazanırsınız. Diğer arama amotorların yerine aramalalarımızı Yaani den yaparsanız ve en az 10 gün kullanıp en az 20 arama yaparsanız 1 GB internet kazanabilirsiniz. Kazandığınız internet anında hesabınıza yüklenecektir. 

Turkcell BİP Uygulaması ile Hediye İnternet

BİP uygulamasını kullanıyorsanız bir çok kanalı takip ederek hediyeler kazanabilirsiniz. Bunun için Turkcell sayfasını beğenmeniz yeterli olacaktır. Ayrıca Bip uygulaması üzerinden mesajlaşma, konuşma ve görüntülü arama yapan kimselerle arkadaşını uygulamaya davet eden müşteriler anında 1 GB bedava internet kazanmaktadır. 

Turkcell Toplantıdayım Uygulaması İle Bedava İnternet Kazan

Bu uygulama ise Turkcell toplantıdayım uygulamasıdır. Akıllı telefonunuza bu uygulamayı indirdikten hemen sonra abone olursanız her hafta 1 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Bu uygulama ücretli olup haftalık 5 TL ücreti vardır. Bu uygulamayı marketten kolayca indirebilirsiniz.


Post a Comment

0 Comments

Güncel Zamunda Bittorrent Tracker Listesi

Close Menu