Yeni Google Pixel Tomurcuk Bluetooth Kulaklık

Yeni Google Pixel Tomurcuk Bluetooth Kulaklık


Yeni Google Pixel Tomurcuk Bluetooth Kulaklık

Geçtiğimiz Ekim ayında yapılan MadeByGoogle lansman etkinliği sırasında Google , Pixel 4, PixelBook Go ve Google'ın yeni nesil Pixel Tomurcuk bluetooth kulaklık ve birkaç yeni donanım ürünü duyurdu . Ne yazık ki, bu Piksel Tomurcuk bluetooth kulaklık sadece üretimin prototip aşamasındaydı. Son olarak, yeni  kablosuz Tomurcuklarını bazı materyallerini görüyoruz.
Yeni Pixel Tomurcukları yeni bir Bluetooth Sertifikasyonu listesinde görüldü. Listeye ekli iki model numarası vardı: G1007 ve G1008. Piksel Tomurcuklarının iki varyantı olup olmayacağını veya her bir sayının şarj kutusundan ayrı Tomurcukları temsil edip etmediğini merak edeceğiz.

Google Pixel tomurcuk bluetooth kulaklık, Google Asistan'dan zengin ses, net çağrılar ve ahizesiz yardım sunuyor. Binlerce kulak taramasına dayanarak rahatınız için tasarlanmış ve özelleştirilmiş, güvenli uyumu, ortam havalandırması sizi çevrenizdeki seslere de açık tutar.
Yeni Pixel Tomurcuk Bluetooth 5.0 sertifikalıdır ve “Cep Telefonu Aksesuarı” kategorisine girmektedir. Yeni Tomurcuk bluetooth kulaklık Qualcomm'un aptX codec bileşenini desteklemeyecek, çünkü içinde Qualcomm donanımı yok    Bestechnic tarafından üretildi.
2020 Piksel Tomurcuk bluetooth kulaklıkları başlangıçta bu yılın ilkbaharında geleceğine söz verildi. Bakalım bu zaman dilimi göz önüne alındığında, Mayıs ayında Google I / O için tam zamanında hazır olabilirler. O zamana kadar Google'ın resmi bekleme listesine kullanarak ürünü piyasaya girip girmediğini görebilirsiniz .

Post a Comment

0 Comments

Güncel Zamunda Bittorrent Tracker Listesi

Close Menu