Poco X3 NFC Xiomi'nin yeni nesil orta segment telefonu...

Poco X3 NFC  X2'ye göre yeni iyileştirmeler ile kullanıcılarının beğenisine sunuldu. Snapdragon 732G yonga seti, X3 ile ilk kez gösterime sunuldu, her nekadar  teknik özellikleri konusunda hiçbir bilgi verilmiş olmasada, en azından yeni nesil bir işlemc ile geleceği biliniyor - Poco X3 NFC sadece 200 € 'dan piyasaya sürüleceği bellirtildi tabiki bu fiyatlar ülkemiz için geçerli olmayacaktır.


Ekran eskisi gibi, 120 Hz yenileme hızına ve HDR10  deslekli olup, ekranın  Gorilla Glass 5'e ile korunacağı belirtildi.Ekran boyutu ise  6.67 ” LCD bir ekran olacağı söylendi. Arka kamera: 64 megapiksel ana + 13 megapiksel ultra geniş açı + 2 megapiksel makro + 2 megapiksel derinlikkamerası ile geleceği belirtildi.

Snapdragon 732G, yerini aldığı 730G'ye kıyasla GPU hızında% 15 daha hızlı olup, iki ana CPU çekirdeğinde 100 MHz daha hızlı olduğu belirtildi.Poco X3 NFC pil kısmında da iyileştirmeye gitmiş bulunmakta pil seviyesini de 5160mah yükseltmiş bulunmaktadır ve bunların yanı sıra kullanıcılarının geri bildirimlerini dikkate alan Xiomi Poco X3 NFC de stereo hoperlör kullanma yoluna gitmeyi tercih etmiş.


 


Post a Comment

0 Comments

Güncel Zamunda Bittorrent Tracker Listesi

Close Menu