Xiaomi Redmi Note9 Gcam Uygulaması...

Xiaomi Redmi Note9 Gcamİndirmiş olduğumuz dosyanın içinde bir adet apk ve xml dosyası bulunmaktadır apkyı herhangi bir programı kurar gibi telefonumuza yüklüyoruz. Gcamı yükledikten sonra çalıştırıyoruz. Gcam’ı açınca düzgün çalışmadığını göreceksiniz.

Sonrasında, diğer > Ayarlar > Genel başlığı altındaki Save Settings kısmına tıklıyoruz. Açılan küçük penceredeki Enter configs name kısmının altındaki alana herhangi bir şey yazıp kaydetmeniz gerekiyor.Herhangi birşey yazarak kaydete tıklıyoruz, blackstartrek yazıyorum

Yapmış olduğumuz işlem sonucunda dosya yöneticisi içerisinde GCam / Configs / blackstartrek.xml oluştu. Şimdi indirmiş olduğumuz 30_6_2020_Redmi note 9 adlı xml dosyasını Gcam / Configs içerisine kopyalayacağız.

Şimdi gcam uygulamasını çalıştırıp denklanşör tuşunun etrafında herhangi boş bir yere iki kez dokunmanız gerekiyor. Sonra çıkan ekranda 30_6_2020_Redmi note 9.xml adlı dosyanın geldiğini göreceksiniz. Restore tuşuna basıp gcam’ın düzgün çalışması için gereken ayarları yapmış olacağız. 


 Redmi Note9 Gcam uygulamasını indrmek için buraya tıklayınız

Post a Comment

0 Comments

Güncel Zamunda Bittorrent Tracker Listesi

Close Menu