Torrent Tracker Listesi Güncellendi (+51)

Torrent Tracker Listesi Güncellendi (+51)


Bu makalemizde son güncellenen torrent tracker listeyle size en iyi torrent tracker listesini  derledik. 

Torrent tracker nedir?


Bir torrent tracker aslında bir tür sunucudur. Bu sunucu internete bağlı ve hangi bilgisayarın  şu anda belirli bir torrent dosyasına ‘bağlı’ olduğunu izler ve potansiyel olarak daha yüksek bir indirme hızı elde etmenize yardımcı olmaktır. 


    Birden fazla torrent tracker eklemenin avantajları nelerdir?

Bu nedenle, torrent trackerların bu torrenti kimler tarafından indirdiğini ve indirildiğini izlediğini göz önüne alındığımızda, bir sürü torrent tracker-a bağlanmanız güzel olabilir. Çünkü daha fazla torrent tracker bize dosyaları yükleyebilecek daha geniş bir veri akışı sağlar ve bu düşük sayıda veri akışından bağlandığınızda bile size bir hız avantajı sağlayacaktır.  

2020 Güncel Tracker – Zamunda Güncel Tracker – Bittorrent Güncel Tracker Listesi  – Güncel Torrent Tracker Listesi  Yuakarıda da  belirttiğim gibi arkadaşlar  bu yıl en çok kullanılan ve  en güncel  tracker listesini sizlerle paylaşıyorum. Sizde  oyun ve film indirmesi yapacağınızda hızlı ve  kolay indirim yapmak için aşağıdaki güncel trackler listelerini inceleyebilirsiniz. Son zamanlar da  çok kullanılan uygulamalar haline gelen Torrent, Bittorrent ve Utorrent gibi paylaşım ve torrent sistemleri artık oyun,film ve çok büyük boyutlu dosyaların indirilmesinde çok fazla kullanılmaya başlandı.  

Bir torrent kullanarak bir dosya indirirken, birden çok konumdan istenen dosyanın parçalarını ve parçalarını indirdiğimizi bilin. Dosyaların bu merkezi olmayan ve eşler arası aktarımı torrent istemcileri tarafından kolaylaştırılmıştır. Parça  bağlantılarını indirdikten sonra, bir torrent istemcisin de açmamız gerekir. Bittorrent, uTorrent, Deluge ve Vuze gibi popüler istemcileri de kullanabilirsiniz.  

bittorrent zamunda güncel tracker listesi 2021

Güncel Torrent Tracker Listesi – Zamunda Bittorrent

Post a Comment

0 Comments

Güncel Zamunda Bittorrent Tracker Listesi

Close Menu